GOLFMK8
GOLFMK7
GOLFMK6
GOLFMKV

Polish thread

Sothis

Diesel power
Location
Wroclaw
Car(s)
'06 Mk5
W zimie nie, ale wiosna idzie. Moje golfy już w całości odsolone, do wroclawia zima na bank nie wroci ;)
Chlopaki, mam pytanie. Nie wiecie moze jak za pomoca VAGa uaktywnić funkcje swiatel dziennych (DRL) ze swiatel normalnych, mijania? Wiem, ze to sie da zrobic, znalazlem na innym forum opis, ale troche metny.
Obczajacie takie rzeczy? w Polsce trzeba jezdzic 24/7 caly rok na swiatlach, a moj golf nie ma swiatel dziennych, tylko pozycja/mijania/drogowe, bez halogenow...
jak ktos cos wie, dajcie znac.
a w Chicago tez wiosna?
 

Sothis

Diesel power
Location
Wroclaw
Car(s)
'06 Mk5
dzieki!
widzialem w telewizji, cale stany byly niezle zasypane. ja zime spedzilem w Belgii, wrocilem dopiero teraz. Ale nie bylo jakos wyjatkowo, w zeszlym roku wiecej sniegu bylo!
co do swiatel, poprobuje, chetnie bym sobie ustawil dzienne!
 

Sothis

Diesel power
Location
Wroclaw
Car(s)
'06 Mk5
DRL włączone ;D
Zapłaciłem 100zl za podłączenie do kompa i stwierdzilem, że muszę sobie kupić dobrą wtyczkę i zainstalować dobry program ;) macie własne wtyczki? coś polecacie?
 

Sothis

Diesel power
Location
Wroclaw
Car(s)
'06 Mk5
hehe wiem, że vag-com :)

te z ross-techa to kosztują okolo 400 euro, nie? to wychodzi ładnych kilka wizyt po 100 zl ;D
 

macq

*
Location
IL
Car(s)
vw
Prawda. Pewnie mozna znalesc taniej ale nie znam zadnego odpowiednika Ross-Tech ani tym-podobnego dealera w europie, sorry.

Jesli nie zalerzy Ci na uzywanym kablu, to poszukaj tutaj na classifieds, czasami niezly utarg mozna zrobic, no i moze dogadasz sie o wysylke do polski - nie powinno byc trudno.
 

macq

*
Location
IL
Car(s)
vw
Cześć
Na ogólnym forum dałem posta z pytaniem o pomysly na moj miesiac miodowy, ktory planuje jako roadtrip w USA ;)
tutaj link do mojego postu, może wy też macie jakieś sugestie? zwłaszcze w kwestii wynajem/kupienie grata ;p

http://www.golfmkv.com/forums/showthread.php?t=145158

Osobiscie nie kuowal bym auta tylko wyporzyczyl. Co do roadtrip'u to posluchaj tych w Twoim poscie. Nie omijal bym Vegas :wink:



WITAM WSZYSTKICH...

Czesc Kasiu :smile:
 

Sothis

Diesel power
Location
Wroclaw
Car(s)
'06 Mk5
macq: no, nie bede kupowal starego rupiecia ( a tak marzylem o starym cadillacu) ;)))

siemasz Kasia!! R32 !!!
 
Top