GOLFMK8
GOLFMK7
GOLFMK6
GOLFMKV

Polish thread

Sothis

Diesel power
Location
Wroclaw
Car(s)
'06 Mk5
Celsjusz
 

Sothis

Diesel power
Location
Wroclaw
Car(s)
'06 Mk5
vwrgti0, Twój Golf jest w wersji US, no nie?
Zarejestrowales go w Polsce, czy jezdzisz na amerykanskich blaszkach?
Musiales regulowac swiatla itd? Te wszystkie rzeczy dalej trzeba ustawiac po przewiezieniu auta do PL?
 

vwrgti0

must not fap
Location
NY
Car(s)
gti 07
stopnie w celsjuszach...

ja jestem ze wschodu prawie przy granicy z litwa mieszkam...

golf z USA :) ,blachy PL, z tylu tylko swiatla zmienilem na euro, z przodu us.

serio pizdzi tu jak cholera :)
 

vwrgti0

must not fap
Location
NY
Car(s)
gti 07
hmm problemy? akumulator padl juz kilka dni wczesniej, jutro jade po robocie odrazu kupic nowy, bo ten potrzyma kilka godzin i musze odpalac z agregatu przenosnego. Zamowilem lightweight battery ale jeszcze nie przyszedl, w sumie i dobrze bo pewnie by tez pierdolnal :), kupie jutro akumualtor o normalnych wymiarach bosch silver 60ah i mozna bedzie dalej jezdzic
 

Sothis

Diesel power
Location
Wroclaw
Car(s)
'06 Mk5
Jasne Bosch to porzadne baterie. Ja bede musial podobnie zregenerowac Mk2, tez stoi i zamarza od tygodnia i ma problem :)
 

macq

*
Location
IL
Car(s)
vw
witam wszystkich:)...jestem nowy na forum:) pozdrawiam:) a tak wogole sa jakies spoty vw w chicago??:)...pozdrawiam

welcome to the chi town dub scene :thumbsup:

vw spoty? hmm.. w kazdy piatek, gdy jest cieplej na zewnatrz, sa meets pod Portillos w schamburg i czasami na skokie.. jak narazie dub'y zimuja :wink:
 

macq

*
Location
IL
Car(s)
vw
Niedawno przylecialem...tzn 8 miesiecy temu......:).....wiec niebardzo jestem rozeznany co jak i gdzie:).....na spoty przyjezdzaja same gti i r32?? czy wszystko co vw??:)

rozumiem, a gdzie w chicago sie lokujesz?

ogulnie dub'y :thumbsup: bez wzgledu na model czy rocznik..
 

nwnorbert

New member
Location
chicago
rozumiem, a gdzie w chicago sie lokujesz?

ogulnie dub'y :thumbsup: bez wzgledu na model czy rocznik..

ja obecnie mieszkam w Palos hills south......:)...to super....jak tylko bedzie cos to daj mi znac bede wdzieczny. Narazie to nad autkiem pracuje....zeby jakos wygladalo....bo narazie to rewelacji niema stock:)

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=285889 jak naucze sie obslugiwc to forum to sie przenniose calkiem:)...pozdro
 

macq

*
Location
IL
Car(s)
vw
ja obecnie mieszkam w Palos hills south......:)...to super....jak tylko bedzie cos to daj mi znac bede wdzieczny. Narazie to nad autkiem pracuje....zeby jakos wygladalo....bo narazie to rewelacji niema stock:)

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=285889 jak naucze sie obslugiwc to forum to sie przenniose calkiem:)...pozdro

hah spoko :thumbsup: dam znac jak bede cos wiedzial o meets..

z kumplami czasami sie spotykamy w pare aut zeby pogadac i gdzies sie przejechac.. jak cos to moge dac Ci znac i sie wszyscy gdzies spotkamy i moze zrobimy jakis cruise
 

nwnorbert

New member
Location
chicago
hah spoko :thumbsup: dam znac jak bede cos wiedzial o meets..

z kumplami czasami sie spotykamy w pare aut zeby pogadac i gdzies sie przejechac.. jak cos to moge dac Ci znac i sie wszyscy gdzies spotkamy i moze zrobimy jakis cruise[/QUOTE

super ja na forum jestem codziennie wiec...kruzik by mozna bylo kiedys zrobic.....zgadamy sie jeszcze:)...pozdro
 
Top