GOLFMK8
GOLFMK7
GOLFMK6
GOLFMKV

Polish thread

lennyrr

www.h3m.pl
Location
IL
siemka! ja jestem od miesiaca w chicago.przez wiele lat bawilem sie w typowy jdm jezdizlem hondami bawilem sie w kluby w pl i zawody nma 1/4mili,od wilu lat jestem klubowiczem w Honda Trojmiasto.a teraz przyszlo mi zacczac zycie od nowa w us.widze Maciek ze jestes z des plaines.wkrotce mam wlasnie sie tam przerprowadzic ;]] i chce wlasnie kupic mkV gti
 

macq

*
Location
IL
Car(s)
vw
siemka! ja jestem od miesiaca w chicago.przez wiele lat bawilem sie w typowy jdm jezdizlem hondami bawilem sie w kluby w pl i zawody nma 1/4mili,od wilu lat jestem klubowiczem w Honda Trojmiasto.a teraz przyszlo mi zacczac zycie od nowa w us.widze Maciek ze jestes z des plaines.wkrotce mam wlasnie sie tam przerprowadzic ;]] i chce wlasnie kupic mkV gti

Milo poznac, ja jestem w satanch juz od ~7 lat. MkV jest moim pierwszym autem i razem z kumplami z okolic i z Chicago przerabiamy i "tunujemy" auta, lol. Gdzie dokladnie w chicago mieszkasz?
 

macq

*
Location
IL
Car(s)
vw
napewno sie odezwe ;]] mysle ze ok 22-25 bede chcial kupic autko jak all sie uda
powiedz co o tym sadzisz ?
http://www.larryroeschvw.com/VehicleDetails/771759743

2006 43,576mi basic package powinnes z nimi utargowac na 14,500 z tax'em i innymi oplatami. Ja mam praktycznie to samo tylko 2007 i cw, i dalem niewiele ponad 16k.

Oczywiscie upewnij sie ze ma przedluzona gwarancje i ze przedjdzie dkoladny przeglad techniczny.

Jest kilka rzeczy na ktore trzeba patrzyc kupujac MkV, wiekszosc to znaki ze byl kiedys modifikowany, ale tez ogulne.
 

macq

*
Location
IL
Car(s)
vw
http://www.golfmkv.com/forums/showthread.php?t=24952

Przeczytaj to dokladnie i upewnij sie ze rozumiesz, bedziesz tego potrzebowal jesli zdecydujesz sie kupic MkV haha :wink: Jest to lista znanych i czestych usterek w MkV, jak je rozruzniac, naprawiac, i unikac.

Mam nadzieje ze nie odstrasze Cie tym, ale tak to juz jest z kadzym autem, sa zalety i wady. MkV GTI sa czysta przyjemnoscia i frajda na codzien, maja swietne spalanie i zajebistego kopa, oczywiscie kiedy umie sie o nie zadbac. Nie jest to wcale trudne ale trzeba wiedziec co sie robi.
 

lennyrr

www.h3m.pl
Location
IL
nie wiem jak to bedzie , wiesz cale zycie jezdzilem japoncami,honde to mam w jednym palcu.nei wiem wlasnie jak to bedzie z vw,zreszta moj ang jest jeszcze slaby.to auto co dalem linka wygladalo wszytko spoko mam nadzieje ze nie bedzie sie sypalo ;[ wiem ze bede musial sie uczyc all on nowa. w sumie nowsze auto jak dla mnie.moje byle zabawki to byl mistu sigma 3.0v6,honda concerto D16A9 130KM,honda civic vti-r B18C4 ok 180KM,honda civic D14A8 i osttania zabawka to stary civic 91rok ;] D15B2 seryjnie 90KM 100Nm a udalo mi sie zrobic 128KM 158Nm idealna zabawka na 1/4mili.mysle ze w przyszlym roku bede chcual kupic sobie cos takeigo tutaj i budowac od zera ;]
 

lennyrr

www.h3m.pl
Location
IL
2006 43,576mi basic package powinnes z nimi utargowac na 14,500 z tax'em i innymi oplatami. Ja mam praktycznie to samo tylko 2007 i cw, i dalem niewiele ponad 16k.

Oczywiscie upewnij sie ze ma przedluzona gwarancje i ze przedjdzie dkoladny przeglad techniczny.

Jest kilka rzeczy na ktore trzeba patrzyc kupujac MkV, wiekszosc to znaki ze byl kiedys modifikowany, ale tez ogulne.

z tego co gadalem to z ceny spokojnie spusci.co wchodzi w sklad basic package ???????? wlasnie sie zastanwailem np na kolor przysciskow przy radiu sa czarne , dalej zastanwiam sie czy sa xeny bo nie sprawdzialem,a tajk reszta mi pasuje ;]]]
 

macq

*
Location
IL
Car(s)
vw
z tego co gadalem to z ceny spokojnie spusci.co wchodzi w sklad basic package ???????? wlasnie sie zastanwailem np na kolor przysciskow przy radiu sa czarne , dalej zastanwiam sie czy sa xeny bo nie sprawdzialem,a tajk reszta mi pasuje ;]]]

basic package to znaczy nie ma skor, podgrzewanych siedzeni, double klimy, ani navigacji.. normalne czarne pokretla i 6cd mp3 radio powinno byc
 

lennyrr

www.h3m.pl
Location
IL
siemka! moze ktos mi powiedziec jak tu jest jesli autko ma zwykle h4 swiatla a chce miec bixenon?? jak jest w legalnoscia HID tutaj ???? i gdzie takie zeczy robia ?
 

macq

*
Location
IL
Car(s)
vw
siemka! moze ktos mi powiedziec jak tu jest jesli autko ma zwykle h4 swiatla a chce miec bixenon?? jak jest w legalnoscia HID tutaj ???? i gdzie takie zeczy robia ?

mozesz dokupic OEM hid kit ale to troche kosztuje..

na twoim miejscu zostal bym przy bixenon, mniej klopotow i tansze zarowki
 
Top